Hakkımızda

Firmamız 1982 yılında Beyazıt’ta kuruldu. Mütevazi ama büyük hayallerle başlayan serüvenimiz, bugün Uşak’ta bulunan 10.000 m² kapalı alana sahip teknolojik Deri ve Kürk Süet fabrikamızda, 20’den fazla ülkeye yapılan ihracatlar ile devam etmekte.

Tabakhanemizde kuzu, koyun ve metis derileri tecrübeli kadromuzun ellerinde özenle ve yüksek kalite anlayışı ile işlenmektedir. Modayı yakından takip ederek ürün yelpazemizi zenginleştiriyor ve sektörümüze yön veren ürünler geliştiriyoruz. Bu sayede pek çok markanın koleksiyonunda yer almaktan gurur duyuyoruz. Alanında uzman ARGE ekibimiz müşterilerin talep ettikleri ürünleri hızlı ve kaliteli bir şekilde geliştirerek beğeniye sunmaktadır. Müşterilerimizle her yıl ulusal ve uluslararası fuarlarda sezonun ürünlerini tanıtmak üzere buluşuyoruz.

Fabrikamız Avrupa’nın ilk LWG (Leather WorkingGroup) Gold Sertifikalı Deri ve Kürk Süet üretimini tek tesiste gerçekleştiren tabakhanesidir. Fabrikamıza işlenmek üzere gelen tüm ham deriler uzman ekibimiz tarafından tek tek seçilmekte ve bu sayede hem deriye hem de kürk süete uygun seleksiyon yapılarak daha ilk aşamadan üretilecek ürünün standardı yükseltilmektedir. Takip eden her üretim aşamasında usta ellerin bilinçli dokunuşları ile hayat bulan deriler; konfeksiyon, ayakkabı ve saraciye sektörlerinde şekillenerek günlük hayatımızdaki yerini alır.